ROTUNDA: REKONSTRUKCJA – NOWY POMPON & AFTERPARTY!

Najczęściej pojawiającym się elementem niemal każdej rozmowy o historii PAKI jest… Rotunda. Legendarna „klimatyzowana sala” i budowana przez dekady atmosfera.

Ponieważ zamknięcie klubu na stałe uniemożliwiło nam zorganizowanie PAKI w jej pierwotnej lokalizacji – w tym roku postanowiliśmy podjąć się karkołomnej próby Rekonstrukcji Rotundy w gościnnych przestrzeniach NCKu!

NOWY POMPON na PACE!

Agata Ślazyk, Tomasz Kmiecik, Krzysztof Janicki, Marek Grabie, Krzysztof Niedźwiedzki, Maciej Słota, Jacek Buczyński i Paweł Rybak spróbują oddać atmosferę dawnej, klubowej Rotundy. Podejmą próbę, aby części publiczności przypomnieć, a części pokazać klimat Festiwalu sprzed lat.

A wszystko w myśl hasła: Bóg, Ojczyzna, Honorarium!

Siedem z wymienionych osób uczestniczyło Festiwalu przed laty. Bawiło, współzawodniczyło i zdobywało nagrody. Pokażą to, co w nich zostało z dawnej PAKI, dawnej Formacji Chatelet. Domieszają kabaratowego humoru Piwnicy pod Baranami. A okraszą wszystko dowcipem absurdalnego świata Nowego Pompona – wydawnictwa, które miesiąc temu ukazało się na rynku!

Liczymy, że spotkamy się z tymi, którzy tęsknią z tym, co minęło i tymi, którzy chcą zobaczyć, jak wyrośliśmy i idziemy dalej.